Beschrijving
RECREATIECHALET COEVORDERWEG 27-146, STEGEREN (Gemeente Ommen, Vechtdal)
Let op: Naast het chalet ligt een vrij kavel en zit inbegrepen in de koop.
In het prachtige Vechtdal in de provincie Overijssel, ligt deze recreatiechalet (Duntep) op een ruim en goed onderhouden perceel van 331m2. Uitkijkend op de sier- en visvijver van het park, mag gezegd worden dat deze bungalow op de mooiste plek op het vier sterren-park ‘Residence Belmonde’ staat. Op dit mooie gelegen en rustige park vindt u faciliteiten als een buiten zwembad en een tennisbaan ( hardcourt). Houdt u van vissen? Dan gooit u uw hengel gewoon voor de deur uit.
In de omgeving van de bungalow in het plaatsje Stegeren (Ommen)is ook een hoop te beleven. U kunt er heerlijk wandelen en fietsen door het kleurrijke Vechtdal, er zijn diverse attractieparken zoals Hellendoorn, Plopsa indoor Coevorden, Slagharen en Wildlands Zoo Emmen in de regio. Kortom, natuur, cultuur, rust of drukte, er is voor ieder wat wils.
Hoe ziet deze recreatiebungalow eruit?
U parkeert uw auto naast de woning. De voordeur bevindt zich aan de zijkant. De hal biedt toegang tot twee slaapkamers, de badkamer en de woonkamer met open keuken. De woning heeft een overdekte veranda en een losse schuur en staat op een groot perceel van 331m2.
Onder de veranda kunt u in ieder jaargetijde heerlijk genieten van de buitenlucht, ook wanneer de eerste herfstdruppels uit de lucht vallen. Vanuit de woonkamer heeft u bovendien een prachtig uitzicht op de grote vijver met fontein.
De woonkamer heeft een open keuken met veel kastruimte welke is voorzien van een gasfornuis met afzuigkap, een magnetron en een koelkast met vriezerdeel. Er zijn twee slaapkamers welke zijn voorzien van bedden en inbouwkasten. De badkamer is eenvoudig en voorzien van een wastafel met spiegel, een instap hoekdouche en een toilet.
Naast de woning ligt het aangrenzend kavel. Wanneer u de woning koopt krijgt u dit kavel erbij. Op dit kavel kan een tweede recreatiechalet (max. 60m2) worden geplaatst. (vraag naar de voorwaarden).
De kenmerken:
- Het losse kavel (245m2 groot) en recreatiechalet 27-146 met kavel worden tegelijk verkocht. (dus niet apart)
- Aantrekkelijke prijs voor twee grote kavels en één recreatiechalet met parkeerplaats aan huis..
- Een goed onderhouden houten bungalow met veranda op eigen grond.
- Het schilderwerk zowel binnen als buiten is gedaan in 2019.
- Een vrijstaande schuur.
- U heeft de beschikking tot grondwaterput; u kunt uw gazon, tuin besproeien met schoon, zoet water.
- Een Combi CV-ketel. (eigendom, jaartal 2019)
- Parkeren met één auto naast de deur (één auto per kavel).
- Vuilnis wordt buiten de poot verzameld en gescheiden.
- Er is een Vereniging van Eigenaren (VvE) aanwezig;
- De jaarlijkse parkbijdrage bedraagt ca. € 576,-
- (Deel)financiering is onder voorwaarden mogelijk.
Welke faciliteiten kent het recreatiepark ‘Residence Belmonde’?
- De bungalow staat op een netjes onderhouden park (vier sterren) met in totaal 155 vrijstaande chalets;
- Het park is voorzien van geasfalteerde wegen en een slagboom (2 pasjes per chalet) ;
- Receptie en paviljoen;
- Een openluchtzwembad, een ‘all weather’ tennisbaan
- Wifi, digitale televisie mogelijk, zelf regelen.(aansluiting aanwezig)
- Als eigenaar kunt u ook gebruikmaken van de faciliteiten van het naburig gelegen recreatiepark ‘De hongerige wolf’; Het restaurant “De Hongerige wolf’ is tegenover de ingang van het park Residence Belmonde.
Parkkosten
- Eenmalige entreekosten van €210,-
-Jaarlijkse parkkosten per kavel is €567,-
-Afvalscheiding, voor recreatief gebruik €180,- per jaar.
Zie voor meer info: www.residencebelmonde.nl. Al deze informatie is geheel vrijblijvend; wijzigingen en/of afwijkingen voorbehouden.